prosím čekejte...

Jak to funguje?

Válí se vám doma nepotřebné věci a nemáte IČ? Nechte je vydělávat – Možná se ve vaší domácnosti válí věci, které by se ostatním náramně hodily. Využijte toho a nabídněte je ostatním, ať už se jedná o míchačku či zánovní kajak, pomůžete ostatním a zároveň si vyděláte peníze.

Používání portálu je snadné, stačí k němu jen 5 kroků:

1.

Zaregistrujte se

S registrací máte zaručenou bezpečnost a prověření půjčovny/zákazníka, získáte snadný a rychlý přehled o vašich aukcích a také možnost hodnotit kvalitu každé půjčovny/zákazníka.

2.

Zadejte poptávku

Jasně a stručně popište, co si chcete půjčit. Nezapomeňte uvést, od kdy do kdy si danou věc chcete půjčit a případně také, v jaké lokalitě/jak daleko od Vás. Pokud máte i fotku toho, co hledáte, nebojte se ji připojit k vaší poptávce.

3.

Reakce půjčovny

Po zadání vaší poptávky se relevantním/ daným půjčovnám automaticky odešle email a začnou na vaši poptávku přímo reagovat.

4.

Zvolte půjčovnu

Po vypršení aukce si vyberete půjčovnu, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům.

5.

Domluvte se

Domluvte se s půjčovnou na podmínkách předání – Jakmile si vyberete půjčovnu, můžete vidět její kontaktní údaje a domluvit se s ní na podmínkách půjčení.

Méně věcí, méně starostí

Půjčte si cokoliv
právě potřebujete

Jednoduše, na jednom místě a od ověřených půjčujících. Zadejte poptávku, získejte výhodné nabídky a zvolte si tu správnou podle ceny, referencí nebo lokality. 

Půjčujte si výhodně

Půjčte lidem to,
co právě potřebují

Aniž byste vrazili majlat do reklamy, získáte pro svou půjčovnu nové zákazníky. A jako fyzická osoba si přivyděláte půjčováním věcí, které vám leží doma ladem.

Vydělávejte půjčováním